Věrnostní program

Vážíme si přízně našich registrovaných a vracejících se zákazníků, kterým nabízíme zvýhodnění v podobě slevových skupin. Pokud se tedy zaregistrujete na www.nahravanisnadnytisk.cz, automaticky se vám začnou počítat všechny provedené a zaplacené objednávky, které uskutečníte přes nahrávací rozhraní. Po dosažení zvolené hranice se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů. A to bez časového omezení!

Při každé objednávce provedené přes www.nahravanisnadnytisk.cz dojde k přepočtu uhrazené částky na bodovou hodnotu. Přepočet probíhá následně 10 Kč = 1 bod. Přidělené body jsou načteny do osobního konta okamžikem, kdy je platba za zboží připsána na účet zhotovitele. Dojde-li následně v souladu s obecně závaznými předpisy či s pravidly nakupování ke zrušení objednávky zboží budou již přidělené body v odpovídajícím počtu odečteny z osobního konta.

Výši Vašeho kreditu zjistíte jednoduše tak, že se přihlásíte pod váš účet a kliknete na "oprava registrace" kde uvidíte číselnou hodnotu Vašeho kreditu.

Hranice a výše slevy:

  • celkový objem nákupů nad 3.000,- Kč / 300 bodů - sleva 3%
  • celkový objem nákupů nad 5.000,- Kč / 500 bodů - sleva 5%
  • celkový objem nákupů nad 7.000,- Kč / 700 bodů - sleva 7%

Příklad: zákazník si v lednu objedná za 2.000,- Kč a červnu za 1.000,- Kč. Dosáhl tedy hranice pro slevu 3% a každá další objednávka, kterou u nás provede, bude zlevněna o uvedená procenta.

Pravidla a podmínky:

  • do věrnostního programu se započítavají pouze přijaté a zaplacené nákupy, vrácené či nevyzvednuté balíky se do historie nákupů nezapočítávají
  • provozovatelem a organizátorem věrnostního programu je Ivo Janíček, snadnytisk.cz IČ: 732 946 24
  • provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel věrnostního programu včetně práva věrnostní program kdykoliv pozastavit či zrušit